Audi w leasingu – także dla klientów prywatnych

Audi w leasingu – także dla klientów prywatnych

Audi w leasingu – także dla klientów prywatnych

Audi prosto z salonu imponujące designem i dostępnymi na pokładzie technologiami teraz jest dostępne dla znacznie szerszego kręgu pasjonatów motoryzacji. Wystarczy, że skorzystają oni z finansowania w formie nowoczesnego leasingu kierowanego zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Jakie są zalety użytkowania Audi w ramach leasingu i co zrobić, by podróżować nowym autem, płacąc za nie niską ratę miesięczną?

Finansowanie na wszystkie modele Audi – dla Ciebie…

Leasing Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych to oferta tzw. leasingu konsumenckiego. W przeciwieństwie do klasycznych kredytów samochodowych ta forma finansowania pozwala na podróżowanie najnowszym modelem Audi bez spłacania całkowitej wartości auta. W formie miesięcznych rat leasingobiorca spłaca bowiem jedynie spadek wartości pojazdu, czyli… kilkadziesiąt procent jego ceny.

Leasing w praktyce, czyli jak uzyskać optymalną ratę

Wysokość raty można łatwo dopasować do swoich aktualnych oczekiwań i potrzeb. Wpływa na nią okres umowy, wniesiona opłata wstępna, a także zadeklarowany roczny przebieg auta. Bardzo czytelnie pokazuje to dedykowany dla Audi kalkulator finansowy – wystarczy zmienić którykolwiek z trzech wymienionych parametrów, a szacowana kwota miesięcznej raty leasingu zaktualizuje się automatycznie.

Warunki umowy – wedle życzenia

Konstrukcja leasingu Audi Perfect Lease dla klientów prywatnych pozostawia leasingobiorcy znaczną swobodę decydowania o warunkach, na jakich udzielane jest finansowanie. Leasingobiorca może zawrzeć umowę na okres od 2 do 4 lat, a po jej zakończeniu zwrócić auto do dealera lub spłacić wartość końcową i zatrzymać pojazd. Krótszy okres umowy oznacza łatwiejszą i szybszą wymianę auta na nowsze. Kolejne udogodnienie to możliwość ustalenia wysokości opłaty wstępnej od 0% do 30% wartości samochodu. Wyższa opłata wstępna wyraźnie obniża i tak już niskie raty miesięczne. Warto zwrócić uwagę także na dostępny w konsumenckim leasingu Audi Perfect Lease bezpłatny pakiet pogwarancyjny Audi Extensive.

… i dla Twojej firmy

Z atrakcyjnego finansowania skorzystać mogą także przedsiębiorcy. Leasing Audi Perfect Lease to gwarancja znacznie niższych rat miesięcznych niż w leasingu tradycyjnym. Również w przypadku firm nowoczesne finansowanie oznacza spłatę jedynie spadku wartości pojazdu w okresie umowy. Leasing ułatwia także ścisłe kontrolowanie budżetu i łatwe planowanie kosztów, co zyskuje szczególne znaczenie w rozliczeniach firmowych.

Audi Perfect Lease dla przedsiębiorstw obejmuje finansowanie na 2, 3 lub 4 lata. Po zakończeniu umowy auto wraca do salonu lub – po spłacie wartości końcowej – zostaje przejęte na własność przez przedsiębiorstwo. Opłata wstępna, podobnie jak w leasingu konsumenckim Audi, wynosi od 0% do 30% wartości pojazdu. Dla leasingu Audi Perfect Lease skierowanego do przedsiębiorców dostępny jest dedykowany kalkulator ułatwiający samodzielne obliczenie i dopasowanie wysokości rat miesięcznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *