Bezpieczniej za kierownicą

Bezpieczniej za kierownicą

Bezpieczniej za kierownicą

Polskie drogi należą do najniebezpieczniejszych w Europie. Nie chodzi jedynie o techniczny stan dróg, który w wielu miejscach jest opłakany, ale także o kulturę jazdy. Polscy kierowcy czują się panami dróg i chętniej niż osoby kierujące pojazdami w innych krajach europejskich przekraczają dozwoloną prędkość i wyprzedzają na trzeciego, a nawet jeżdżą pod wpływem alkoholu. Eksperci uważają, że jedną z przyczyn takiej sytuacji jest brak nauki kultury jazdy na szkołach nauki jazdy. Chcąc być dobrym kierowcą, trzeba mieć solidne podstawy merytoryczne i wysoką kulturę osobistą.

Instruktor wzorem dla kursanta

Instruktor nauki jazdy Gdańsk dokłada wszelkich starań, aby nauczyć klienta bezpiecznej jazdy, zgodnej z przepisami ruchu drogowego. Kursant w momencie pierwszej lekcji w samochodzie ma podstawową wiedzę o przepisach drogowych, budowie samochodu i udzielaniu pierwszej pomocy. W trakcie zajęć teoretycznych i praktycznych kursant może zadać wykładowcy dowolną ilość pytań i na wszystkie wątpliwości uzyskuje wyjaśnienia. Nie musi szukać w Internecie odpowiedzi na swoje, ani pytać znajomych, którzy mają różne doświadczenia na drodze i nie zawsze mogą udzielić prawidłowych informacji.

Cel nauki jazdy

Wiele osób zapisuje się na prawo jazdy kategorii B Gdańsk w celu zdania egzaminu i uzyskania dokumentu umożliwiającego kierowanie pojazdem.  Eksperci zajmujący się tematyką bezpiecznej jazdy twierdzą, że celem nauki jazdy Gdańsk nie jest wyłącznie egzamin, ale przede wszystkim nauczenie bezpiecznej jazdy i szybkiego oraz odpowiedniego reagowania na zagrożenia drogowe.

Testy i poznanie przepisów

Egzamin teoretyczny polega na rozwiązaniu testu. Pytań testowych jest 3000.  Ich rozwiązywanie utrwala wiedzę i przygotowuje na różne sytuacje drogowe.

Konkurencja o klienta wśród szkół nauki jazdy jest olbrzymia.  Promocje, zaniżone ceny to tylko kilka chwytów marketingowych, aby przyciągnąć słuchaczy. Najwięcej chętnych mają ośrodki o największej zdawalności egzaminów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *