Gadżety dla kierowców do samochodu – sposoby na udane prezenty

Gadżety dla kierowców do samochodu – sposoby na udane prezenty

Gadżety dla kierowców do samochodu – sposoby na udane prezenty

Samochody dla wielu osób są nie tylko narzędziem i środkiem komunikacji, ale często prawdziwą pasją. Właściciele dopieszczają swoje czterokołowce tuningami, czasem nawet nadają im imiona. Oczywiście też kupują masę mniej lub bardziej potrzebnych gadżetów. Jakie gadżety do samochodu  mogą stanowić dobry prezent dla kierowcy?

Najpopularniejsze gadżety do samochodu

Dywaniki, pokrowce i pieski kiwające główką powoli odchodzą do lamusa. Oczywiście wciąż są dostępne w sprzedaży i kupowane, jednak to nie one są prawdziwym przedmiotem pożądania samochodowych gadżeciarzy. Jeśli chcesz sprawić przyjemność jednemu z nich, pomyśl o jednym z fantów wymienionych poniżej.

1 – USZLACHETNIACZ POWIETRZA

Zwykła choinka zapachowa od dawna jest passe. Obecnie na topie są uszlachetniacze powietrza. Czym różnią się od zwykłych odświeżaczy? Otóż producenci obiecują, że urządzenie po podłączeniu do gniazda zapalniczki samochodowej pochłania brzydkie zapachy przerabiając je na ozon. Czy to działa? Trudno powiedzieć. Na pewno działa marketing, ponieważ gadżet sprzedaje się całkiem nieźle.

2 – LOKALIZATOR KLUCZYKÓW

Z pewnością każdy z nas był w sytuacji, kiedy spiesząc się nie mógł znaleźć kluczyków do samochodu. Lokalizator, to przydatny drobiazg, z którego z powodzeniem korzysta wielu kierowców i nie tylko kierowców. Zasada jest prosta – do kluczyków dołączamy brelok z nadajnikiem emitującym dźwięk po naciśnięciu przycisku na pilocie. Wystarczy uważać, by nie zgubić pilota…

3 – OPASKA KONTROLUJĄCA SZYBKOŚĆ REAKCJI

Po założeniu na nadgarstek kontroluje reakcje kierowcy. Kiedy  zaczyna wibrować daje sygnał, że najwyższy czas na odpoczynek. Podobną funkcję spełnia budzik dla kierowcy, który po odpowiednim zaprogramowaniu informuje sygnałem dźwiękowym i świetlnym, że czas na drzemkę.

4 – MIOTACZ OGNIA

Idealny prezent dla tuningowca – strzela płomieniami z rury wydechowej. Ten niezwykle widowiskowy efekt zrobi wrażenie na zlocie, jednak w ruchu miejskim zalecalibyśmy ostrożność.

5 – SAMOCHODOWY CZAJNIK, LUB EKSPRES DO KAWY

Kto powiedział, że chcąc napić się w trasie czegoś gorącego, kierowca skazany jest na stacje benzynowe i przydrożne bary? Czajnik, lub mini ekspres do kawy, to idealne rozwiązanie dla smakoszy przywiązanych do ulubionego gatunku.

Przydatne, czy nie – warto mieć

Wprawdzie niektóre z popularnych gadżetów do samochodu dla kierowców w oczach osoby postronnej mogą wydawać się mało przydatnym dziwactwem, jednak samochodowi gadżeciarze patrzą na nie zupełnie inaczej. Akcesoria do samochodów mogą więc stanowić również doskonały nośnik reklamy wizualnej. Osłony przeciwsłoneczne, kubki ze specjalnymi uchwytami i inne drobiazgi są idealnym miejscem na umieszczenie logo firmy, które będzie podróżować wraz z kierowcą. Obdarowani gadżetami reklamowymi wracają zwykle kierowcy ze zlotów i targów motoryzacyjnych. Eventy są idealną okazją do promowania marki w ten właśnie sposób, ponieważ każdy zakochany w swoich czterech kółkach, chętnie przytuli kolejny fant – zwłaszcza ładnie wykonany i noszący przynajmniej pozory przydatności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *