Jazda testowa Suzuki – 5 powodów, by się na nią umówić

Jazda testowa Suzuki – 5 powodów, by się na nią umówić

Jazda testowa Suzuki – 5 powodów, by się na nią umówić

Wydaje się być rzeczą oczywistą, że rozważając zakup nowego samochodu chcemy go wcześniej przetestować. Nie wszyscy się jednak na to decydują, opierając się wyłącznie na danych technicznych pojazdu oraz oględzinach w salonie. Dużo rozsądniej jest natomiast skorzystać z możliwości sprawdzenia auta w rzeczywistych warunkach drogowych. W naszym artykule wymieniamy 5 powodów, dla których warto się umówić na jazdę testową Suzuki.

Wybierzesz odpowiedni model

Często jest tak, że rozważamy kilka modeli samochodów danego producenta, które różnią się między sobą wielkością i funkcjonalnością. Aby podjąć dobrą decyzję warto je wcześniej przetestować. Klasycznym przykładem będzie tutaj porównanie Suzuki Swifta z Suzuki Ignis czy Suzuki Ignis z Suzuki Jimny. Biorąc każdy z tych modeli na jazdę testową pozbędziesz się wszelkich wątpliwości i będziesz mieć pewność, że dokonałeś dobrego wyboru.

Sprawdzisz dynamikę silnika

Dane techniczne podawane przez producenta często mają się nijak do odczuć kierowcy. Każdy ma własne preferencje w zakresie dynamiki – jedni kierowcy lubią, gdy auto przyspiesza już od niskich obrotów, drudzy zdecydowanie wolą silniki wolnossące o wysokoobrotowej charakterystyce. Dlatego dobrze jest umówić się na jazdę testową Suzuki i samemu ocenić, czy lepszym wyborem będzie np. samochód napędzany silnikiem 1.2 DUALJET czy może jednak należy postawić na 1.4 BOOSTERJET.

Przekonasz się, jak dobrze działa układ „mild hybrid”

Współczesne modele Suzuki wykorzystują technologię „mild hybrid” dla poprawienia dynamiki jednostki napędowej oraz obniżenia zużycia paliwa i emisji spalin. Wielu kierowców jest sceptycznie nastawionych do tego typu rozwiązań, szybko zmieniając zdanie po pierwszej jeździe testowej Suzuki.

Podejmiesz dobrą decyzję odnośnie do wersji wyposażenia

Bardzo często jest tak, że osoby zainteresowane zakupem konkretnego modelu Suzuki z góry odrzucają opcję wybrania wyższej wersji wyposażenia – głównie z powodu oszczędności, ale też przekonania, że poszczególne systemy nie są im do niczego potrzebne. Jednak podczas jazdy testowej można się na własnej skórze przekonać, jak przydatne są nowoczesne technologie odpowiadające za komfort oraz bezpieczeństwo. To pozwala kupić auto w takiej wersji wyposażenia, z jakiej kierowca będzie zadowolony przez kolejne lata.

Ocenisz prowadzenie auta w realnych warunkach

Każdy producent deklaruje, że jego samochody świetnie się prowadzą. Trudno jest to jednak zweryfikować bez odbycia jazdy testowej. Pozwala ona sprawdzić zachowanie się pojazdu zarówno w ruchu miejskim, jak i na drodze ekspresowej czy w terenie – ta ostatnia jest szczególnie ważna w przypadku wybranych modeli Suzuki.

Jak umówić się na jazdę testową Suzuki? Zrobisz to w 100% online – wystarczy wejść pod adres https://mmcars.suzuki.pl/auto/jazdy-testowe, wybrać model samochodu, miasto i dealera oraz zostawić swoje dane kontaktowe. Przedstawiciel dealera skontaktuje się z klientem i ustali z nim dogodny termin jazdy.

Na jazdę testową Suzuki zaprasza również autoryzowany dealer japońskiej marki w Katowicach – MM Cars. Istnieje możliwość zarówno jazdy z pracownikiem salonu, jak i wypożyczenia auta na nieco dłużej, aby przetestować je z całą rodziną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *