Kiedy najlepiej wynająć samochód?

Kiedy najlepiej wynająć samochód

Kiedy najlepiej wynająć samochód

Wynajęcie samochodu to popularna usługa. Samochody są wypożyczane na różnego rodzaju uroczyści, wakacje, podróż służbową, przez firmy dla różnych celów biznesowych oraz do przeprowadzek. Z wynajmu samochodu korzystają także osoby nieposiadające samochodu z różnych powodów, które chciałyby załatwić swoje sprawy bez uciążliwego korzystania z transportu publicznego. Z wynajmu na wakacje korzystają osoby, które w miejscu urlopu planują piesze wycieczki i nie zamierzają przemierzać autem wielu kilometrów.

Wypożyczalnia samochodów Szczytno – co oferuje?

Oferta floty wypożyczalni samochodów Szczytno obejmuje wszystkie rodzaje pojazdów: dostawcze, ekskluzywne sedany, kompaktowe hatchbacki oraz lawety. Usługa wynajmu jest dopasowana do potrzeb klienta indywidualnego oraz małych i średnich firm. Wszystkie auta są sprawne, regularnie serwisowane i posiadają wszystkie wymagane prawem ubezpieczenia. Wypożyczalnia gwarantuje, że ze strony technicznej pojazdu, nie będzie żadnych niespodzianek na drodze. Samochód można wynająć nawet w nieoczekiwanych sytuacjach. Istnieje możliwość podstawienia auta na wyznaczone miejsce. Samochód zostaje wypożyczony z pełnym bakiem paliwa, wysprzątany i gotowy do jazdy.

Wypożyczenie samochodu dla biznesu

Z usługi wypożyczenia samochodu coraz częściej korzystają małe i średnie firmy, dla których zakup własnej floty pojazdów służbowych byłby za dużym wydatkiem i przyczynił się do spowolnienia rozwoju firmy.

Korzystanie z wypożyczalni samochodów to idealna forma zaoszczędzenia na wydatkach związanych z transportem. Z biznesowego wynajmu samochodów korzystają osoby, które podróżują w celach służbowych po różnych miastach. Posługiwanie się w takim przypadku osobistym autem wiąże się z dużymi kosztami i szybszym zużywaniem auta.

Firmy mają możliwość wypożyczania samochodu na okres krótszy lub dłuższy. Wynajmowane są samochody o różnej klasie. Dzięki temu każdy przedsiębiorca może dopasować ofertę do swoich potrzeb. Wynajem samochodu na wyjazd zagraniczny wymaga wniesienia dodatkowej opłaty. Wypożyczonym pojazdem można podróżować w ustalonym czasie na terenie całego kraju, bez limitu kilometrów. Wypożyczenie bez limitu kilometrów jest droższe niż w przypadku określenia długości trasy, jaką planuje przejechać najemca.

Nowoczesne i eleganckie auto wynajęte z wypożyczalni samochodów dodaje prestiżu i pozwala na efektowne zaprezentowanie się przed klientami, co kształtuje pozytywny wizerunek firmy. Długoterminowy wynajem samochodów można odliczyć na podstawie faktury VAT od kosztów prowadzenia działalności. Klienci biznesowi nie ponoszą kosztów serwisowania pojazdu i w ramach umowy mają zapewniony pełny pakiet ubezpieczeń i pomoc drogową dla kierowców w trasie.

Wypożyczenie samochodów na uroczystości

Na okazje takie jak: ślub lub inne rodzinne imprezy często wynajmowane są samochody luksusowe lub limuzyny, które pozwalają wynajmującemu pokazać się z jak najlepszej strony i  spełnić marzenie o kierowaniu luksusowym autem.

Wypożyczalnia aut w mniejszych miejscowościach

Wypożyczanie samochodów jest możliwe także poza wielkimi miastami, dzięki czemu jest dostępna dla każdego klienta. Dokładne ceny wypożyczenia samochodów w Szczytnie znajdują się na stronie Car For You Szczytno. Oferta oparta jest o zasadę – im dłuższy okres wypożyczenia, tym mniejsze dzienne koszty. Do wynajęcia samochodu wystarczy dowód osobisty i prawo jazdy. Kaucja za wypożyczenie wynosi od 300 do 500 zł, w zależności od klasy samochodu.

Wypożyczalnie mają zazwyczaj oferty przeznaczone do oczekiwań różnych klientów – od samochodów miejskich do aut ekskluzywnych. Oferują różne pakiety czasowe – od wypożyczenia na dobę do usługi długoterminowej, nawet na ponad miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *