Kup Suzuki S-Cross Hybrid w Katowicach – to jeden z najlepiej wycenionych SUV-ów na rynku!

Kup Suzuki S-Cross Hybrid w Katowicach – to jeden z najlepiej wycenionych SUV-ów na rynku!

Kup Suzuki S-Cross Hybrid w Katowicach – to jeden z najlepiej wycenionych SUV-ów na rynku!

Najnowsza generacja Suzuki S-Cross Hybrid budzi bardzo duże zainteresowanie na polskim rynku. Nie ma w tym nic dziwnego: auto może się podobać, jest znakomicie wyposażone, a przy tym naprawdę atrakcyjnie wycenione. Gdy dodamy do tego legendarną już niezawodność Suzuki, to mamy gotowy przepis na hit sprzedażowy. Rozważasz zakup Suzuki S-Cross Hybrid w Katowicach? Poznaj najważniejsze zalety tego samochodu.

Wzorowa funkcjonalność

SUV-y na dobre zastąpiły już minivany w roli samochodów rodzinnych – i trzeba przyznać, że świetnie się z tego wywiązują. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej generacji modelu S-Cross Hybrid. Auto imponuje bardzo przestronną kabiną. Dużą ilość miejsca znajdziemy zwłaszcza na tylnej kanapie, co jest szczególnie istotne z punktu widzenia rodzin z dziećmi podróżującymi w fotelikach.

Samochód rodzinny musi mieć spory bagażnik i S-Cross Hybrid spełnia ten warunek. Do dyspozycji mamy 430 litrów przestrzeni, co powinno być w zupełności wystarczające na wakacyjny wyjazd, nie wspominając o codziennym zabieraniu plecaków szkolnych, pakowaniu zakupów etc.

Gdyby jednak okazało się, że nie wszystkie rodzinne pakunki mieszczą się w bagażniku, to dzięki zintegrowanym relingom bez problemu można przymocować belki i boks dachowy, zwiększając tym samym zdolności przewozowe japońskiego SUV-a.

Bardzo dobry poziom wyposażenia

Zaglądając do cennika Suzuki S-Cross Hybrid trudno jest uwierzyć, że japoński producent zaoferował tak wiele za tak rozsądną cenę. Śmiało można napisać, że jest to jedna z najkorzystniejszych propozycji w segmencie. Poziom wyposażenia imponuje już w wariancie podstawowym, czyli Comfort, który obejmuje m.in. reflektory LED Hi/Low, system Dual Sensor Brake Support (wspomaga kierowcę podczas awaryjnego hamowania), manualną klimatyzację, adaptacyjny tempomat czy kamerę cofania.

Lista opcji jest bardzo długa i znajdziemy na niej m.in. podgrzewane fotele przednie, automatyczną klimatyzację 2-strefową, przyciemniane szyby, system bezkluczykowy czy panoramiczny szklany dach.

Znakomity napęd

Suzuki S-Cross Hybrid, jak sama nazwa wskazuje, korzysta z napędu hybrydowego. Japoński producent ponownie postawił na dobrze znane rozwiązanie określane mianem „mild hybrid”, czyli „miękkiej hybrydy”. Technologia polega na tym, że w newralgicznych momentach (ruszanie, przyspieszanie) generator elektryczny wspiera jednostkę benzynową 1.4 BOOSTERJET dodatkowym momentem obrotowym (o 50 Nm) oraz dodatkową mocą (o 10 kW).

Ten wzrost jest chwilowy, natomiast wyraźnie wyczuwalny, poprawiając ogólną dynamikę zespołu napędowego. Przekłada się to również na ograniczenie zużycia paliwa – ten model Suzuki w cyklu mieszanym zadowala się zaledwie 4,6 litra benzyny na setkę.

W Katowicach Suzuki S-Cross Hybrid zamówisz u autoryzowanego dealera marki – MM Cars Suzuki, posiadającego salony w Katowicach, Zabrzu, Lubinie i Warszawie. Już teraz umów się na jazdę testową najnowszą odsłoną japońskiego SUV-a, która pozwoli Ci utwierdzić się w dokonanym wyborze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *