Leasing Audi Perfect Lease nagrodzony Laurem Konsumenta 2018, jako Odkrycie Roku

Leasing Audi Perfect Lease nagrodzony Laurem Konsumenta 2018, jako Odkrycie Roku

Leasing Audi Perfect Lease nagrodzony Laurem Konsumenta 2018, jako Odkrycie Roku

W listopadzie br. nowoczesny leasing Audi Perfect Lease zyskał najwyższe uznanie biznesowych klientów i został nagrodzony przez kapitułę konkursu Laur Konsumenta 2018, jako Odkrycie Roku w kategorii Usługi leasingowe.

Od lat samochody marki Audi kojarzą się z takimi cechami, jak najwyższa jakość wykonania, szczegóły dopracowane do perfekcji czy niezawodność. Za doskonałymi autami podąża również finansowanie oparte na nowoczesnych zasadach. Audi Perfect Lease to innowacyjny leasing, który zapewnia znacznie niższe miesięczne raty w porównaniu do klasycznego finansowania. Umożliwia też regularną zmianę samochodu na nowy, również na atrakcyjnych warunkach. Taka oferta to prosta droga do wprowadzenia w przedsiębiorstwie nowoczesnych mobilnych rozwiązań, pozwalających ograniczać koszty i w pełni wykorzystywać firmowe auta.

– Audi Perfect Lease to pozytywny przykład, że biznesowi konsumenci akceptują i potrzebują mobilności w nowoczesnej formie, jak najbardziej efektywnej, dającej swobodę wyboru, a kosztującej budżet firmy stosunkowo niewiele. Krótko mówiąc: oczekują więcej za mniej. – wskazuje Michał Dyc, Dyrektor Sprzedaży Detalicznej Volkswagen Financial Services, i dodaje – Wśród przedsiębiorców rośnie zainteresowanie niskimi ratami i elastycznymi rozwiązaniami. Dlatego w ramach Audi Financial Services już kilka lat temu wprowadziliśmy ten produkt leasingowy, który zmienił rynek, dotychczas zdominowany przez klasyczne formy finansowania aut. W ten sposób umożliwiliśmy klientom dostosowanie wyboru samochodu do własnych marzeń, aspiracji i potrzeb – życiowych i biznesowych. Dzięki temu auto można zmienić na nowe, jeszcze nowocześniejsze i jeszcze doskonalsze, już po 2-3 latach.

W listopadzie 2018 r. Audi Perfect Lease otrzymał tytuł Odkrycie Roku w jednym z najbardziej znanych na polskim rynku konkursów – Laur Konsumenta. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie wyników głosowania klientów, którzy wskazują najlepsze produkty i usługi 
w poszczególnych kategoriach. Nagroda jest więc potwierdzeniem pozytywnej opinii Polaków o Audi Perfect Lease oraz rosnącej popularności nowoczesnych metod finansowania samochodów. Wśród pozostałych branych pod uwagę kryteriów są m.in.: innowacyjny charakter produktu, jego przewaga konkurencyjna oraz dynamika wzrostu popularności.

Audi Perfect Lease to wybór konsumentów, ale popularność tego produktu potwierdza nie tylko zdobyta nagroda. – Udział leasingu z niskimi ratami w marce Audi jest znaczący. Spośród wszystkich form finansowania w ramach Audi Financial Services, najpopularniejszy jest właśnie Audi Perfect Lease kierowany do przedsiębiorców. Sięga po niego od 30 do 40 procent klientów marki. – podsumowuje Michał Dyc z Volkswagen Financial Services.

Źródło: Volkswagen Financial Services

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *