MINI rozbudowuje sieć dealerską w Polsce

MINI rozbudowuje sieć dealerską w Polsce

MINI rozbudowuje sieć dealerską w Polsce

W pierwszym półroczu 2019 r. liczba salonów MINI powiększy się o trzy nowe lokalizacje. Modele brytyjskiej marki premium będą teraz oferowane także w Lublinie, Bielsku-Białej oraz Rzeszowie.

Warszawa. Polscy klienci mogą aktualnie korzystać z oferty 13 autoryzowanych dealerów MINI. Otwarcie kolejnych salonów w ciągu zaledwie kilku miesięcy to dowód na wzrost zainteresowania samochodami kompaktowymi w segmencie premium. Popularność brytyjskiej marki odzwierciedla rokrocznie rosnąca sprzedaż w Polsce. Tylko w 2018 r. MINI odnotowało 1 980 rejestracji, co jest wynikiem o 6% wyższym niż w 2017 r. Co więcej, MINI Countryman Cooper S E ALL4 – pierwszy zelektryfikowany model marki – został najchętniej kupowaną hybrydą plug-in w Polsce. Z 106 rejestracjami, osiągnął blisko czterokrotny wzrost i 15% udział w krajowym rynku samochodów z takim rodzajem napędu.

W lutym 2019 r. otwarty został dealer MINI przy salonie BMW Best Auto Lublin. W drugim kwartale tego roku do sieci dołączą nowe lokalizacje oferujące modele brytyjskiej marki. Będą mieściły się przy salonach BMW Sikora w Bielsku-Białej oraz BMW Dobrzański w Rzeszowie.

„Jakość premium, wyróżniający się design i niezmienna gokartowa frajda z jazdy – to elementy, które są najbardziej doceniane przez klientów wybierających MINI. Warto zwrócić uwagę, że samochody brytyjskiej marki są także dobrą alternatywą dla klienta biznesowego. Na ich rosnącą popularność wpływ ma różnorodna gama modeli – od miejskiego 3- lub 5-drzwiowego MINI Hatch po wszechstronnego MINI Countryman a także bardzo atrakcyjna oferta finansowania. Klient korzystając z 0% opłaty wstępnej i płacąc 850 pln netto miesięcznie może wyjechać z salonu dobrze wyposażonym MINI. Jeszcze w tym roku portfolio marki wzbogaci się o pierwszy, w pełni elektryczny samochód. Dlatego cieszymy się, że sieć dealerska dynamicznie rośnie i wspólnie z naszymi partnerami, będziemy oferować MINI w trzech kolejnych lokalizacjach” – komentuje Rafał Znyk, Head of MINI Polska

Źródło: BMW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *