Mubi – zwrot 150 zł. Jak skorzystać z promocji?

Mubi – zwrot 150 zł. Jak skorzystać z promocji

Mubi – zwrot 150 zł. Jak skorzystać z promocji

Ubezpieczenia OC są tematem dobrze znanym każdemu kierowcy. Każde zarejestrowane auto, zgodnie z obowiązującymi w naszym kraju przepisami, muszą mieć aktualne ubezpieczenie OC. Kupno polisy OC przez Internet to teraz często wybierana opcja. Dodatkowo online możemy znaleźć różne korzystne okazje, np. mubi kod rabatowy – 150 zł zwrotu. Więcej informacji o wykupieniu ubezpieczenia i promocji znajdziesz poniżej!

  1. Ubezpieczenie auta – podstawowe informacje o OC/AC
  2. Mubi – 150 zł zwrotu
  3. O czym pamiętać, gdy sprowadzasz auto z zagranicy?

Dopilnowanie aktualności ubezpieczenia OC chroni przed finansowymi konsekwencjami.

Ubezpieczenie auta – podstawowe informacje o OC/AC

Każde zarejestrowane auto zgodnie z obowiązującymi w naszym kraju przepisami musi mieć ważne ubezpieczenie OC. Rolą tego ubezpieczenia jest przejmowanie finansowe odpowiedzialności przez firmę ubezpieczającą za szkody, które wyrządza osoba kierującą ubezpieczonym autem. Sprawia to, że kierowca odpowiedzialny za incydent na drodze nie musi płacić odszkodowania ze swoich środków.
Czasami mają miejsce sytuacje, w których trzeba sprawdzić, czy ubezpieczenie OC jest nadal ważne. Jest to konieczne, gdy:

  • Kupujemy auto używane. Zanim nastąpi podpisanie umowy kupna–sprzedaży, powinno się sprawdzić, czy samochód nadal posiada ważne ubezpieczenie OC. Jeśli polisa straciła ważność, trzeba ten fakt zgłosić do swojej ubezpieczeniowej firmy, a następnie nabyć ubezpieczenie samochodu.
  • Uczestniczyliśmy w drogowym zdarzeniu. Jeżeli jesteś poszkodowany w drogowym incydencie, przysługuje Ci odszkodowanie, które wypłaca Twój ubezpieczyciel. Pamiętaj, że auto sprawcy wypadku musi posiadać ważne ubezpieczenie OC. Jeżeli polisa nie była wykupiona, wtedy o dostanie odszkodowania można ubiegać się w dowolnym ubezpieczeniowym towarzystwie.

W ostatnim czasie myślałeś o kupnie ubezpieczenia? Chcesz sprawnie dokonać kalkulacji polisy OC? Skorzystaj z szybkiej i wygodnej porównywarki Mubi (promocja jest opisana w dalszej części artykułu). Firmę wyróżnia jeden z najpopularniejszych i najlepszych kalkulatorów służących do porównywania ubezpieczeń w naszym kraju.

Mubi – 150 zł zwrotu

Obecnie jesteśmy zalewani dużą ilością ofert, jednak wiele z nich jedynie sprawia wrażenie korzystnych. Jeżeli chcesz realnie zyskać i tym samym nie chcesz przepłacić za ubezpieczenie auta, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Najpierw porównaj oferty ubezpieczeń, następnie kup dowolną polisę OC na auto, a potem odbierz cashback mubi zwrot 150 zł na wskazane przez Ciebie konto! To wszystko! Aby skorzystać z opisywanej promocji, wejdź na stronę Mubi, dokonaj kalkulacji polisy OC, a następnie na przestrzeni 12 miesięcy wykup ubezpieczenie dla auta.

Po kupnie polisy, Mubi prześle na nasz e-mail wiadomość zatytułowaną „odblokowano bonusy dla Ciebie i znajomych” z Twoim indywidualnym promocyjnym linkiem. Wszystkie skuteczne polecenia portalu Mubi będą skutkować otrzymaniem przez Ciebie 50 zł (maksymalnie 2000 zł). Z kolei Twój znajomy otrzymuje 150 zł bonusu. Takie rozwiązanie zapewnia korzyści obu stronom. Znajomy otrzyma zniżkę na ubezpieczenie, a Ty za swój dobry uczynek nagrodę w postaci 50 zł za każde skuteczne polecenie.
Na www.wskoczpokase.pl jest dostępnych więcej informacji na ten temat oraz aktualny kod rabatowy. Krok po kroku opisano, jak możemy dostać premię w trakcie zakupu OC dla auta. Mubi cashback jest okazją, z której warto skorzystać!

O czym pamiętać, gdy sprowadzasz auto z zagranicy?

Tymczasowe tablice rejestracyjne są niezwykle istotnym elementem. Próbne tablice rejestracyjne sprawiają, że można sprowadzać samochód z zagranicy, który nie posiada już ważnych tablic. Wydział Komunikacji wydaje w takiej sytuacji tymczasowe tablice rejestracyjne będące ważne przez trzydzieści dni. Gdy czas ten minie, trzeba zwrócić otrzymane wcześniej tablice w Wydziale Komunikacji. Jeśli dopełnisz wszelkich formalności, możesz we wspomnianym wydziale dokonać rejestracji samochodu i zdobyć niezmienne tablice rejestracyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *