Nowego SEATA możesz mieć już teraz

Nowego SEATA możesz mieć już teraz

Nowego SEATA możesz mieć już teraz

Nowe auto z salonu znajduje się już nie tylko w zasięgu marzeń, ale także w zasięgu finansowych możliwości wielu kierowców. Tak samo szybko jak oferta aut rozwija się bowiem gama produktów finansowych, dzięki którym za niską opłatą miesięczną możesz korzystać z auta lub stać się jego właścicielem.

Co zmieniło się w finansowaniu, że samochody z salonów są łatwiej dostępne?

Do niedawna klienci indywidualni zainteresowani mieli do wyboru dwie opcje: zakup auta za gotówkę lub wzięcie kredytu samochodowego. W obu tych przypadkach musieli jednak spłacić całkowitą wartość pojazdu.

Obecnie korzystając z finansowania np. na auto marki SEAT, masz więcej możliwości. W nowoczesnych produktach finansowych takich jak nowoczesny kredyt samochodowy lub leasing konsumencki w formie miesięcznych rat spłacasz jedynie spadek wartości auta związany z jego użytkowaniem. Dzięki temu raty są znacznie niższe niż w klasycznych formach finansowania.

Leasing już nie tylko dla firmy

Wybrane auto możesz wziąć w leasing. SEAT udostępnia takie finansowanie również klientom indywidualnym – mowa o Leasingu Konsumenckim z umową na 3 lub 4 lata, w trakcie których czasie spłacasz niskie raty miesięczne. Nie musisz wnosić opłat w chwili podpisywania umowy, ponieważ opłata wstępna może wynieść nawet od 0% wartości auta. Jeśli jednak dysponujesz kwotą, którą chcesz przeznaczyć na finansowanie samochodu, możesz wnieść opłatę wstępną w wysokości do 20% – dzięki temu miesięczne raty będą jeszcze niższe.

Elastyczne zakończenie umowy

Nowością wprowadzoną przez Leasing Konsumencki jest również stworzenie leasingobiorcy możliwości wyboru wariantu zakończenia umowy. Przypomnijmy: w tradycyjnych formach finansowania dostępnych dla klientów indywidualnych po zakończeniu okresu umowy auto pozostawało u kredytobiorcy. Zupełnie inaczej dzieje się, gdy końca dobiega leasing – SEAT, z którego korzystasz, może stać się Twoją własnością po spłacie wartości końcowej (jednorazowo lub w ratach). Warto pamiętać, że Leasing Konsumencki SEAT może kończyć się także zwrotem auta do dealera. Taka alternatywa będzie idealna dla tych kierowców, którzy często wymieniają samochód na nowy i nie chcą tracić czasu na samodzielne poszukiwanie kupca. Pozostawienie auta w salonie kończy wszelkie zobowiązania wynikające z umowy leasingu, co oznacza, że możesz bez przeszkód podpisać umowę na użytkowanie innego samochodu z nowszego rocznika.

Jak sprawdzić warunki leasingu?

O tym, jak niska będzie miesięczna rata za interesującego Cię SEATA, możesz przekonać się, korzystając z kalkulatora leasingu. Wystarczy, że określisz trzy parametry: odpowiedni dla Ciebie okres finansowania, prognozowany roczny przebieg auta, a także opłatę wstępną – jeśli decydujesz się na jej wniesienie. Zmieniając te elementy, kształtujesz wysokość raty – tak by znaleźć wariant odpowiedni do Twoich potrzeb i oczekiwań. Stąd już tylko krok do złożenia wniosku i – po uzyskaniu pozytywnej decyzji – podróżowania wybranym modelem nowego SEATA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *