Radiowa ochrona i monitoring GPS dzięki jednemu modułowi? To możliwe

Radiowa ochrona i monitoring GPS dzięki jednemu modułowi

Radiowa ochrona i monitoring GPS dzięki jednemu modułowi

Lokalizator GPS do samochodu to praktyczne urządzenie, które z pewnością przyda się każdemu kierowcy. Nie tylko pozwala na sprawdzenie, gdzie aktualnie znajduje się auto, ale też oferuje szereg innych funkcji.

Warto jednak zauważyć, że systemy GPS nie stanowią jednak skutecznego zabezpieczenia pojazdu przed kradzieżą, gdyż zostały stworzone w zupełnie innym celu, a ich sygnał łatwo jest zagłuszyć.

Co zatem można zrobić, by zyskać jednocześnie niezawodną ochronę przeciwkradzieżową auta i usługi z zakresu monitoringu GPS? Kiedyś wiązałoby się to z koniecznością zakupu zarówno lokalizatora GPS, jak i modułu z systemem radiowym. Dziś IKOL oferuje moduł z systemem IKOL SVR Sky, będący połączeniem obu tych urządzeń.

IKOL SVR Sky – nie tylko system radiowy

IKOL  SVR Sky to jedna z trzech wersji systemu radiowego IKOL SVR, łącząca w sobie wszystko to, co zawierają dwa pozostałe warianty (czyli radiowe zabezpieczenie, usługę zdalnego uzbrajania czujników wewnętrznych auta i możliwość konfigurowania alertów ruchu pojazdu).

Dodatkowym udogodnieniem, w które wyposażono moduł z IKOL SVR Sky, jest system GPS. Dzięki niemu urządzenie to może pełnić rolę lokalizatora GPS i służyć m.in. do monitorowania pojazdu w czasie rzeczywistym. Właściciel auta zyskuje też dostęp do historii przejazdów. Może analizować przebyte trasy i tworzyć liczne raporty dotyczących podróży

Radiowe zabezpieczenie

System radiowy IKOL SVR Sky gwarantuje skuteczne zabezpieczenie auta przed kradzieżą w Polsce i ogólnie na terenie Europy. Jego sygnał jest niezagłuszalny nawet przez zagłuszarki i niezależny od popularnych sieci telekomunikacyjnych, a do tego dociera do takich miejsc, jak metalowe baraki czy podziemne tunele. Częstotliwość, na jakiej jest odbierany, jest niejawna.

Jak to działa?

Korzystanie z modułu IKOL SVR Sky jest możliwe wtedy, gdy jest on zamontowany w aucie. Instalacją urządzenia zajmuje się Certyfikowany montażysta IKOL. Nawet właściciel pojazdu nie wie, gdzie ukryto odbiornik.

Jeżeli dojdzie do kradzieży, należy poinformować o tym Centrum Operacyjne IKOL (podając przy tym Kod Sekretny) i policję, by grupy poszukiwawcze rozpoczęły akcję odzyskiwania auta.

Skradzione pojazdy wracają do swoich właścicieli zazwyczaj w ciągu 24 godzin od zgłoszenia przestępstwa.

Wszystko, co najlepsze dla Twojego auta

Wybierając moduł z systemem IKOL SVR Sky zapewniasz swojemu pojazdowi jednocześnie bezpieczeństwo i szereg usług GPS.

Niezagłuszalny moduł radiowy zagwarantuje Ci szybkie odzyskanie skradzionego samochodu i obejmie go ochroną nie tylko w Polsce, ale również na terenie Europy.

Z kolei monitoring GPS umożliwi Ci codzienne wytyczanie nowych tras, ustawianie alertów bezpieczeństwa, obserwowanie przemieszczania się auta w czasie rzeczywistym i zapewni wiele innych udogodnień.

Jak widać, decydując się na IKOL SVR Sky otrzymujesz w pakiecie wszystko, co najlepsze dla Twojego auta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *