Radość z jazdy w najczystszej postaci. BMW Driving Experience startuje w Polsce

BMW Driving Experience

BMW Driving Experience

Doskonalenie techniki jazdy także na najmocniejszych modelach BMW M. Od marca 2019 r. kierowcy będą mogli wziąć udział w szkoleniach realizowanych w kilku lokalizacjach w kraju.

Warszawa. Stałe podnoszenie umiejętności jazdy jest podstawą bezpieczeństwa na drogach. BMW Group od ponad 40 lat edukuje kierowców na całym świecie przekazując im wiedzę i praktyczne wskazówki, jak prowadzić lepiej w każdych warunkach. Od marca szkolenia BMW Driving Experience będą odbywać się także w Polsce. Kierowcy mogą wybrać spośród trzech rodzajów kursów realizowanych w różnych lokalizacjach, dostępnych przez cały rok. BMW Driving Experience zaoferuje również specjalne treningi dedykowane właścicielom flot pojazdów, dla których wysokie umiejętności prowadzenia samochodów mają kluczowe znaczenie.

Jednodniowy trening BMW Safety Driving Experience ukierunkowany jest na doskonalenie techniki jazdy, która pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa podczas codziennego poruszania się po publicznych drogach. Celem uniwersalnych szkoleń będzie podniesienie poziomu umiejętności przydatnych każdemu kierowcy, takich jak np. hamowanie awaryjne czy kontrola podsterowności. BMW Safety Driving Experience odbędą się na torach w Bednarach i Modlinie z wykorzystaniem wszystkich modeli z gamy BMW – od samochodów miejskich po limuzyny.

Dla miłośników adrenaliny i ekstremalnych emocji z jazdy przewidziano dwa poziomy treningów na modelach BMW M – najmocniejszych w stajni marki. Jednodniowe szkolenie BMW M Intensive Training oraz dwudniowe BMW M Perfection Training odbędą się na jednym z najlepszych i najnowocześniejszych obiektów w Polsce – Silesia Ring. Program obejmuje m.in. naukę drifitu, manewry przy dużych prędkościach czy elementy jazdy torowej.

Maksimum adrenaliny w bezpiecznej dawce.

Szkolenia w ramach akademii BMW Driving Experience w Polsce będą prowadzone przez cały rok. Pierwsze treningi BMW Safety Driving Experience odbędą się na torze w Bednarach w marcu 2019 r. Z kolei BMW M Driving Experience rozpocznie się od czerwca tego roku. Każdy kurs będzie realizowany w kameralnej, kilkuosobowej grupie pod okiem doświadczonych instruktorów, co zagwarantuje maksimum wiedzy, bezpieczeństwa i satysfakcji ze szkoleń.

Treningi będą odbywały się w optymalnych warunkach oraz pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy swoje umiejętności zdobywają podczas intensywnych kursów w międzynarodowej Akademii Instruktorów BMW. Wieloletnie doświadczenie BMW Driving Experience to gwarancja najwyższych standardów oraz bezpieczeństwa. Szkolenia będą świetną okazją do poznania swoich silnych i słabych stron, czasu reakcji i możliwości samochodów wspomaganych przez nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Wszystko po to, by sprawniej radzić sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami na drodze.

Ponad 40 lat doświadczenia.

BMW i MINI Driving Experience jest częścią BMW M GmbH. Grupa BMW zaoferowała szkolenia dla kierowców jako jeden z pierwszych producentów samochodów. Akademia od 1977 roku dostarcza swoim klientom niezapomniane doświadczenia z jazdy. Jej celem niezmiennie jest dążenie do osiągnięcia równowagi między zaawansowanymi modelami a doskonaleniem umiejętności prowadzenia pojazdu. Aktualnie BMW i MINI Driving Experience oferują około 50 różnych treningów z wykorzystaniem samochodów obu marek oraz motocykli BMW w ponad 30 krajach na całym świecie. W 2017 roku wzięło w nich udział 120 000 osób.

Więcej informacji oraz harmonogram szkoleń w ramach BMW Driving Experience można znaleźć na stronie: www.bmw-drivingexperience.pl .

Partnerem akademii BMW Driving Experience jest Michelin, który dostarczy opony na wszystkie szkolenia w 2019 roku.

Źródło: BMW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *