Tankpady – estetyka i ochrona baku  motocykla

Marzeniem właściciela jednośladu jest, aby pojazd przykuwał uwagę nie tylko poprzez ryk silnika, zawrotną prędkość, czy efektowne, slalomowe wyprzedzanie samochodów, ale także przez błyszczącą karoserię. Motocykle to pojazdy eleganckie, z duszą, a ich właściciele lubią wyróżniać się wśród swoich przyjaciół.  O indywidualnym podejściu do wyglądu motocykla świadczą tankpady, czyli naklejki na bak.

Upiększenie jednośladu

W przypadku każdego pojazdu najważniejszy jest dobry stan techniczny. Z drugiej strony każdy właściciel motocykla chce, aby jego jednoślad wyglądał pięknie i wywoływał podziw wśród kierowców, przyjaciół i uczestników zlotów. Na szczęście można upiększyć motor bez wielomiesięcznego oszczędzania, czy zaciągania kredytu. Tanie dodatki motocyklowe, typu naklejki na motocykle.  Upiększenie jednośladu należy wykonać z umiarem –  zamiast wielu naklejek, lepiej prezentuje się tankpad, który rzeczywiście zmienia wygląd motocykla, a kosztuje niewiele.

Motocykl wyróżniający się z tłumu

Akcesoria motocyklowe słyną z elegancji. Tutaj nie ma miejsca na kicz, czy niską jakość. Aby nie mieć wrażenia, że motor wygląda tak samo, jak motocykl kolegi, można swój jednoślad upiększyć i dzięki temu wyróżnić go z tłumu. Dodawanie wizualnych dodatków ogranicza jedynie wyobraźnia właściciela motocykla. Jednoślady nie lubią zbyt wielu dodatków. Zmiana lakieru, czy podzespołów jest droga. Zdecydowanie lepsze są tankpady – naklejki na bak, które nie dość, że odmieniają wygląd motoru, to jeszcze działają ochronnie na bak.

Jak wybrać tankpad?

Motor musi stanowić kolorystyczną całość. Dlatego dobrze jest wybierać tankpady pasujące  kolorystycznie do naszego jednośladu lub jego elementów. Niewielkim kosztem poprawiamy wygląd oraz charakter motocykla i chronimy bak przed otarciami. Tankpady są odporne na wilgoć, ciepło i wodę, nieżółknące i odporne na promienie UV. Cechuje wysoka jakość materiałów na bazie winylu i żywe kolory.  Dodatkową zaletą naklejek na motor jest zróżnicowana kolorystyka. Ich powłoka nie ulega przebarwieniom, posiada dodatkową warstwę żelu 3D.  Do wyboru są tankpady uniwersalne oraz dedykowane pod dany model i kolor motocykla.

Cechy naklejek na motor

Tankpady są odporne na szkodliwe czynniki: wodę, kurz, wysoką temperaturę i słońce. Są mocno przylepione i nie odklejają się pod wpływem wilgoci. Ich głównym zadaniem nie jest wbrew pozorom upiększanie jednośladu, ale poprawienie ochrony lakieru przed zamkiem kurtki motocyklowej. Bak w naszym motocyklu jest przecież  najbardziej narażony na kontakt z ostrymi krawędziami w  odzieży motocyklowej. Stosując tankpad niewielkim kosztem zapewnia się  ochronę cennego lakieru. Dobry tankpad chroni lakier przez kilka sezonów.

Zestaw naklejek na motor to dobry sposób, aby zmienić wygląd maszyny, odnowić ją, czy zamaskować drobne niedoskonałości. Tankpady chronią bak przed uszkodzeniami mechanicznymi i zanieczyszczeniami środowiskowymi. Naklejkę można wymienić w dowolnym momencie bez ryzyka uszkodzenia lakieru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *