Wypożyczalnia samochodów Sixt.pl

Wypożyczalnia samochodów Sixt.pl

Wypożyczalnia samochodów Sixt.pl

Bywają sytuacje, że nie chcemy lub nie możemy jeździć swoim samochodem, np.: droga na lotnisko, samochód w naprawie lub w trakcie przeglądu technicznego albo potrzebujemy większego pojazdu do przewiezienia większej liczby osób lub rzeczy.  Wypożyczalnia samochodów jest wtedy najlepszym rozwiązaniem. Można wypożyczyć auto na kilka godzin lub dni i nie martwić się komunikacją publiczną.

Różne rodzaje aut

Wypożyczalnia samochodów Sixt.pl dysponuje świetnie rozbudowaną flotą różnych samochodów, dopasowanych do potrzeb wynajmujących. Klient może wypożyczyć zarówno niewielkie auta idealne do jazdy do pracy lub na wycieczkę za miasto lub samochody kombi i vany, którymi wygodną podróż odbędzie więcej osób lub jest możliwość przewiezienia większego bagażu.

Do dyspozycji wynajmujących są także samochody sportowe, limuzyny , cabrio i coupe.  Przy każdym pojeździe jest określany minimalny wiek kierowcy -19 lub 21 lat, rodzaj skrzyni biegów, liczba siedzeń i drzwi, a także ilość bagażu. Auta są wyposażone w klimatyzację. Wypożyczalnia samochodów gwarantuje, że wszystkie samochody są sprawne i mają aktualne przeglądy techniczne. Wysokie bezpieczeństwo jazdy jest zapewnione, pod warunkiem przestrzegania przez kierowcę przepisów ruchu drogowego i  unikania niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Wynajem na lotnisku

Częstą sytuacją, kiedy klienci decydują się na wynajęcie auta jest droga na lotnisko i z lotniska do domu. Wypożyczalnia Sixt działa na następujących polskich lotniskach: Gdańsk Lotnisko, Katowice-Pyrzowice (nazwa Katowice-Pyrzowice może być myląca i sugerować, że Pyrzowice są części Katowic. W rzeczywistości dzieli ponad 40 km i kilka miast, dlatego warto skorzystać z wynajęcia samochodu, aby dostać się do Katowic), Poznań Lotnisko, Kraków Lotnisko, Rzeszów – Jesionka Lotnisko, Łódź – Lublinek Lotnisko, Warszawa (Modlin i Lotnisko Chopina), Wrocław Lotnisko, Szczecin Lotnisko. Firma obsługuje również lotniska poza granicami Polski.

Wynajem samochodu z kierowcą

Usługi szoferskie to jeden z działów, z których wypożyczalnia samochodów jest dumna – kierowcy to najlepsi specjaliści, osoby z bardzo wysokim poziomem kultury, nienagannymi manierami, biegle władający językiem angielskim, którzy zapewniają ekskluzywną obsługę najbardziej wymagającym klientom, takim jak: przedstawiciele władzy, ludzie biznesu młode pary. Szoferzy Sixt mają bogate doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych pojazdów. Zawodowy kierowca, niezawodny samochód, doskonała organizacja, to wszystko, co potrzebuje klient na wyjątkowe okazje  dotyczące biznesu lub życia prywatnego.

Osoba, która korzysta z wypożyczalni samochodów Sixt i chce samodzielnie prowadzić auto, musi posiadać prawo jazdy ważne co najmniej rok. W Unii Europejskiej akceptowane są wszystkie prawa jazdy wydawane w krajach członkowskich. Akceptuje je również firma Sitx. Firma nie wynajmuje pojazdów do przewozu towarów niebezpiecznych. Dokładny koszt wynajmu jest podany na stronie internetowej SIXT.pl i jest zależy od kilku czynników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *