Zdalny kurs na prawo jazdy w 5 dni?

Zdalny kurs na prawo jazdy w 5 dni?

Tak, zdalny kurs nauki jazdy jest możliwy!

Oczywiście chodzi o kurs przygotowujący do egzaminu teoretycznego nazywanego testami na prawo jazdy. Taki kurs na prawo jazdy to z pewnością oszczędność czasu, pieniędzy oraz wygoda.

Obecnie nauczanie online nikogo już dziś nie dziwi. Taka forma edukacji stała powszechna od szkoły podstawowej po uczelnie wyższe. Prawie wszystko załatwisz dziś z domu za pośrednictwem internetu. Formalności w urzędzie, przygotowanie się z części teoretycznej, a także rezerwacja terminu egzaminu państwowego stały się proste. Zdalne kursy na prawo jazdy są coraz bardziej popularne.

Dlaczego, więc nie wykorzystać tego wygodnego i skutecznego sposobu nauki przygotowując się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy? Poniżej opisujemy jak krok po kroku rozpocząć i zakończyć przygodę ze zdobywaniem  prawa jazdy.

Jak wybrać odpowiedni dla siebie zdalny kurs na prawo jazdy?

Wiele zależy od stopnia Twojej samodyscypliny i mobilizacji. Musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czy potrafisz się samodzielnie zmobilizować się do nauki. Od tego zależy, która z poniższych opcji jest dla Ciebie.

Złoty Pakiet Zdamyto

W pełni samodzielna nauka za pośrednictwem multimedialnego e-kursu z animacjami ruchu drogowego, podręcznika i testów. Zamawiasz pakiet do nauki z dostępem do ekursu, testów online oraz aplikacji mobilnej, a podręcznik pobierasz w formie ebooka. Jest to kompletny zestaw materiałów, który wystarcza, aby przygotować się i zdać egzamin teoretyczny.

Ta opcja jak się domyślasz jest najtańsza, lecz wymaga największego zdyscyplinowania.

Platynowy Pakiet Zdamyto

Zdalne lekcje z instruktorem w małych grupach. W tej opcji masz już kontakt z zawodowym instruktorem nauki jazdy i wykładowcą. Fakt, że nie jest to kontakt tradycyjny w klasie lub salce wykładowej, ale za pośrednictwem kamerki web oraz mikrofonu. To w zupełności wystarcza, aby instruktor pomógł Ci załatwić formalności oraz nakreślił Ci plan nauki, a na koniec sprawdził wiedzę zanim zapiszesz się na egzamin teoretyczny.

Wybierając tą opcję zapłacisz więcej niż korzystając z opcji pierwszej jednak nadal oszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ nie masz obowiązku uczęszczania na stacjonarne wykłady.

Diamentowy Pakiet Zdamyto

Lekcje LIVE z instruktorem 1 na 1. Istotną różnicą między opcją 2, a opcją 3 jest to, że w najdroższym pakiecie instruktor poświęca czas tylko Tobie, a nie całej grupie wykładowej jednocześnie. Wybierając tą opcję program nauczania masz dostosowany tylko dla siebie. Pracujesz z instruktorem dokładnie nad tymi zagadnieniami, które Tobie sprawiają najwięcej trudności. Instruktor ma podgląd na wyniki testów, które wykonujesz i dlatego wie gdzie popełniasz błędy. Jest to idealna opcja dla osób, które chcą uczyć się samodzielnie, ale obawiają się egzaminu i potrzebują indywidualnego wsparcia.

Jeśli już wiesz, która forma nauki zdalnej jest dla Ciebie możesz wybrać odpowiedni pakiet dostępny na portalu z testami na prawo jazdy Zdamyto.com

Dlaczego warto zapisać się na zdalny kurs na prawo jazdy właśnie teraz?

Egzamin teoretyczny jest ważny bezterminowo. Możesz ze spokojem nauczyć się i zdać egzamin państwowy z teorii teraz, a na część praktyczną zapisać się dopiero latem. Zaliczona teoria nie przepadnie Ci nigdy! Testy na prawo jazdy wbrew opiniom nie jest trudna i z pewnością znacznie mniej stresująca niż część praktyczna. W opcji Platynowej Instruktor poprowadzi Cię do zdanego egzaminu przez wszystkie formalności jakie musisz załatwić, aby przystąpić do egzaminu.

Po zdanym egzaminie teoretycznym pomożemy Ci wybrać najlepszy ośrodek szkolenia kierowców w Twojej okolicy.

Jak zdobyć prawo jazdy? Od załatwienia wszystkich formalności do zdanego egzaminu.

Wszystko jest znacznie prostsze niż myślisz. Nie warto zwlekać jeżeli chcesz mieć prawo jazdy zacznij od najprostszego pierwszego kroku: zrób odpowiednie zdjęcie do dokumentu! Dalej już Ci we wszystkim pomożemy!

Masz więcej pytań? Zadaj je instruktorowi prowadzącemu lekcje na fb!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *