Konfigurator Audi – jakie daje możliwości

Konfigurator Audi - jakie daje możliwości

Konfigurator Audi - jakie daje możliwości

Decydując się na jeden z licznych modeli Audi, wiele przydatnych elementów wyposażenia mamy w standardzie, inne zaś stanowią opcję – od ostatecznej konfiguracji zależy to, jak bogate i jak bardzo dostosowane do twoich potrzeb wyposażenie będzie miał twój samochód. Od niej też oczywiście zależeć będzie jego cena. Jak wybrać wyposażenie na spokojnie, nie ulegając sugestiom ani niezdrowym impulsom? Skorzystaj z konfiguratora Audi! Jak to działa i jakie daje możliwości?

Czym jest konfigurator Audi?

Konfigurator Audi, jest rodzajem interaktywnego cennika, który pozwala na wybór modelu i towarzyszących mu opcji, oraz określenie ceny za całość. Znajdziemy go na oficjalnej stronie Audi, gdzie po wejściu w profil konkretnego modelu, mamy możliwość wyboru detali dotyczących wyglądu i wyposażenia.

Jak to działa?

Wystarczy wejść na stronę internetową Audi i zacząć od wyboru modelu, lub rodzaju nadwozia. W następnym kroku, mamy możliwość rozpoczęcia konfiguracji po kliknięciu w odpowiednią zakładkę. Potem wybieramy wersję wyposażenia. Przykładowo dla Audi Q3, mamy do wyboru:

– Q3

– Q3 advanced

– Q3 S line

Kolejnym krokiem, jest wybór linii wyposażenia, a następnie – ewentualnie –  pakietów promocyjnych, które obejmują określone elementy takie jak na przykład rodzaj tapicerki, nagłośnienie, czy przyciemniane szyby. Jeśli nie zdecydujemy się na pakiet wyposażenia, w kolejnych krokach nadal mamy możliwość wyboru poszczególnych jego elementów. Pakiet promocyjny może również obejmować określoną liczbę wizyt serwisowych.

W następnej zakładce wybieramy rodzaj paliwa, napęd, rodzaj skrzyni biegów. Nie tylko widzimy, jaki mamy wybór, ale też mamy podgląd cen w każdej z konfiguracji. Po dokonaniu tego wyboru, klikamy u dołu strony kolejną zakładkę – „stylistyka”. Teraz mamy możliwość wyboru koloru i rodzaju lakieru, obręczy kół, reflektorów, systemu dachowego i przeszklenia, relingów, spojlerów i innych detali stylistycznych.

Następnie kompletujemy elementy wyposażenia wnętrza. Dodajemy do konfiguracji wybrane materiały tapicerskie, rodzaj kierownicy, fotele o określonym komforcie użytkowania – oczywiście za każdym razem widzimy koszt wybieranego elementu.

Jak wygląda efekt konfiguracji?

Po zakończeniu konfiguracji, wyświetla się „nasze” Audi – w wybranym kolorze, z obręczami, jakich sobie zażyczyliśmy i z wybranymi detalami wykończeniowymi, które podziwiać możemy na kolejnych symulacyjnych obrazach. Pod fotografią mamy zestawienie danych technicznych auta w wybranej konfiguracji, po prawej – cenę bazową, cenę wyposażenia opcjonalnego i kalkulację raty miesięcznej.

Co można zrobić z wykonaną konfiguracją?

Wybraną konfigurację można wysłać wraz z formularzem ze swoimi danymi kontaktowymi, do wybranego dealera Audi. Można ją też zapisać w telefonie, skanując kod QR, lub pobrać na dysk w formie PDF.

Wygodnie i nowocześnie

Rozwiązanie wygodne i nowoczesne – tak z pewnością można powiedzieć o konfiguratorze Audi, który pozwala poczuć się prawie jak projektant wybranego modelu. Dokładnie widzimy jakie mamy możliwości, jak nasze auto będzie wyglądać w określonej konfiguracji i ile to wszystko będzie kosztować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *