Hyundai Elantra – dobra cena i niezawodny napęd

Hyundai Elantra – dobra cena i niezawodny napęd

Hyundai Elantra – dobra cena i niezawodny napęd

Hyundai Elantra to model, który bez wątpienia wymyka się rynkowym trendom. Nie znajdziemy tutaj super nowoczesnego napędu hybrydowego czy tym bardziej elektrycznego. W zamian dostajemy samochód pod każdym względem solidny. Ważnym atutem tej propozycji koreańskiego producenta jest również bardzo atrakcyjna cena Hyundaia Elantra, zwłaszcza w relacji do jakości wykonania oraz poziomu wyposażenia.

Klasyczny silnik benzynowy

Osoby szukające nowego samochodu mogą być szczerze zdziwione, że na rynku wciąż są dostępne modele napędzane tradycyjnym silnikiem benzynowym – bez turbodoładowania, w klasycznym układzie czterech cylindrów. Dokładnie taką jednostkę znajdziemy pod maską Hyundaia Elantra.

Samochód jest napędzany silnikiem 1.6 MPI o mocy 123 KM, który w zupełności wystarczy do codziennej jazdy w warunkach miejskich, bardzo dobrze radząc sobie również w trasie. Elantrę można zamówić z automatyczną, bezstopniową skrzynią biegów CVT gwarantującą wysoki komfort w mieście.

Najważniejszą zaletą tego napędu jest niezawodność. Silnik 1.6 MPI nie sprawia żadnych problemów serwisowych, jest doskonale znany mechanikom i gwarantuje wiele lat bezawaryjnej pracy.

5 lat fabrycznej gwarancji

O wysokiej jakości wykonania Hyundaia Elantra świadczy również fakt, że koreański producent objął ten model aż 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów. Jeśli więc szukasz całkowicie bezproblemowego auta w nadwoziu sedan, to poważnie weź pod uwagę tę propozycję Hyundaia.

Atrakcyjna stylistyka

Wygląd Hyundaia Elantra przywodzi na myśl samochody coupe. Linia nadwozia jest bardzo dynamiczna, z agresywnie opadającym dachem. Podobać mogą się również reflektory LED ze światłami do jazdy dziennej.

Cena Hyundaia Elantra pozytywnie Cię zaskoczy

Hyundai Elantra jest świetnie wycenionym samochodem, ponieważ trzeba za niego zapłacić około 100 000 złotych – i w tej cenie dostajemy już szereg elementów wyposażenia odpowiadających za komfort i bezpieczeństwo jazdy, by wymienić tylko manualną klimatyzację, tylne czujniki parkowania, komplet poduszek powietrznych, łączność bezprzewodową Bluetooth czy 4,2-calowy wyświetlacz.

W wyższych wersjach wyposażenia można już liczyć na takie dodatki, jak fabryczna nawigacja czy system audio renomowanej marki BOSE.

Jeśli chcesz poznać cenę Hyundaia Elantra, to indywidualną, korzystną ofertę przygotuje dla Ciebie doradca autoryzowanego dealera koreańskiej marki – MM Cars Hyundai Katowice. W rozmowie z doradcą zapytaj o aktualne promocje na Hyundaia Elantra, w tym specjalne warunki finansowania zakupu (kredyt, leasing, wynajem długoterminowy) oraz dealerski pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych. MM Cars Hyundai Katowice oferuje również profesjonalne usługi serwisowe oraz szeroki wybór akcesoriów i części do Hyundaia Elantra.

Więcej o Hyundaiu Elantra czytaj też na https://www.mmcars.pl/hyundai-elantra-katowice-cena-promocja-jazda-testowa-czesci-uzywane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *