Wynajem busa w czasie COVID-19

Wynajem busa w czasie COVID-19

Wynajem busa w czasie COVID-19

Epidemia COVID-19 zmieniła świat. Izolacja, konieczność utrzymywania dystansu społecznego i ograniczenia w działaniu gospodarki miały wpływ na dostępność usług transportowych. Wynajęcie busa lub autokaru dla większej grupy uczestników podróży to dobre rozwiązanie, które pozwala na komfortową jazdę i zmniejsza ryzyko zakażenia koronawirusem.

Wygodna podróż i rygorystyczne normy środowiskowe

W okresie covid-19 wymagania podróżnych wzrosły. Oczekują oni, że w pojeździe będzie możliwość przestrzegania zaleceń sanitarnych. Klienci zwracają uwagę na to, aby pojazdy spełniały rygorystyczne normy w zakresie ochrony środowiska, np.: bardzo niskiej emisji spalin. Pojazdy posiadają pełny pakiet ubezpieczeń.

Udogodnienia dla pasażerów

Komfort jazdy i możliwość korzystania z internetu jest bardzo ważna dla klientów biznesowych. Na pokładzie dostępne jest złącze ładowarki USB, co daje możliwość podładowania smartfona. Wśród udogodnień dla pasażerów są także klimatyzacja, skórzane fotele, dwa monitory 17 cali, gniazda ładowarek telefonów USB, zasilanie 230V, ogrzewanie konwektorowe. Dostęp do internetu jest bezpłatny.

M bus – wynajem busa Kraków daje możliwość wypożyczenia vanów, busów, autokarów dla firm, szkół, uczelni, klientów indywidualnych, biur podróży i organizacji pożytku publicznego. Przewóz realizowany jest nowymi pojazdami, co ogranicza koszty napraw, a pasażerom gwarantuje bezpieczną i przyjemną podróż.

Najważniejsze usługi przewozowe

Podczas pandemii ludzie chcą chronić swoje zdrowie i częściej zamawiają busa z kierowcą. Standardowe zamówienia to: transport z lotniska, przewozy klientów biznesowych i osób VIP, transport pracowników firm podczas wyjazdu na szkolenia i imprezy firmowe. Autokary Kraków  przewożą uczestników wycieczek szkolnych oraz oferują kompleksowe usługi przewozowe podczas uroczystości ślubnych i wesel. Sprawdzony i wygodny transport na wesela pozwala na ograniczenie ryzyka zakażenia koronawirusem. Organizowane są także wyjazdy zagraniczne.

Kilka słów o kierowcach

Kierowcy stosują zasady bezpieczeństwa sanitarnego, ponadto znakomicie posługują się językiem angielskim i cechują się wysokim poziomem kultury osobistej. Pomagają w układaniu bagażu, cyklicznie biorą udział w różnorodnych szkoleniach. To sprawdzeni fachowcy z dużym doświadczeniem w zawodzie. Nie podejmują zbędnego ryzyka na drodze, które mogłoby negatywnie wpłynąć na  komfort jazdy lub stanowić zagrożenie dla zdrowia pasażerów.

Autokary Kraków to pojazdy nowe, co gwarantuje najwyższą jakość usług przewozowych na terenie Małopolski, a w razie potrzeby także w całym kraju i za granicą.

W okresie pandemii bezpieczeństwo zdrowotne przewożonych osób ma fundamentalne znaczenie. Przewoźnik stosuje się do wytycznych sanitarnych. Miłe komentarze klientów i słowa podziękowania to dowód na wysoką jakość obsługi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *