Nowoczesne finansowanie zakupu samochodów używanych BMW i MINI

Nowoczesne finansowanie zakupu samochodów używanych BMW i MINI

Nowoczesne finansowanie zakupu samochodów używanych BMW i MINI

Po raz pierwszy w Polsce klienci mogą skorzystać z wyjątkowej formy zakupu samochodu używanego, która zyskała w ostatnich latach ogromną popularność przy zakupie nowych aut BMW i MINI. Teraz oferta BMW i MINI Comfort Lease dostępna jest również dla samochodów używanych. To szczególna forma leasingu dla przedsiębiorców i osób prywatnych charakteryzująca się niskimi ratami, łatwymi procedurami i wygodnymi opcjami zakończenia umowy z możliwością wyboru kolejnego samochodu, zwrotu obecnego lub przejęcia go na własność.

Warszawa. BMW Financial Services oferuje klientom leasing, kredyty 
i ubezpieczenia komunikacyjne na zakup pojazdów za pośrednictwem sieci autoryzowanych salonów dealerskich BMW i MINI. Jedna z najpopularniejszych form finansowania – BMW Comfort Lease – została rozszerzona także na samochody używane pochodzące z krajowej sieci dealerów obu marek. To pierwsza tego typu oferta finansowania pojazdów używanych w Polsce.

Jedną z największych zalet są niskie raty miesięczne, wyraźnie mniejsze niż w tradycyjnym leasingu lub kredycie. Wynika to z faktu, że spłacana jest tylko część wartości samochodu, która zużywa się w trakcie umowy, pozostała stanowi wartość końcową gwarantowaną przez BMW Financial Services. Co istotne, klient sam podejmuje decyzję co dalej – może oddać pojazd wymieniając na kolejny, wykupić, pokrywając jednorazowo wartość końcową lub rozłożyć ją na kolejne raty. BMW Financial Services zapewnia łatwe procedury przyznania finansowania oraz pełną obsługę w salonie i szybki odbiór samochodu.

Klienci coraz częściej poszukują używanych samochodów BMW i MINI, z polskiej sieci dealerskiej, z pewnym przebiegiem i historią serwisową oraz z możliwością finansowania niską ratą. Od wielu lat obserwujemy ten trend w Polsce, a oferta BMW Comfort Lease na samochody używane jest na niego odpowiedzią – komentuje Daniel Śliwiński, Used Car Manager w BMW Financial Services.  

BMW Comfort Lease na samochody używane jest odmianą leasingu, w którym na podstawie wybranego modelu BMW lub MINI, deklarowanego okresu użytkowania oraz prognozowanego przebiegu, określana jest wartość końcowa pojazdu. Ofertą mogą być objęte samochody pochodzące z polskiej sieci dealerskiej BMW lub MINI. Wysokość opłaty wstępnej nie przekracza 35% wartości pojazdu, a umowę można zawrzeć na okres od 2 do 5 lat. Wyróżnikiem w stosunku do tradycyjnego leasingu jest gwarantowana przez BMW Financial Services wartość końcowa – znacznie wyższa niż w przypadku standardowego leasingu operacyjnego.  W ramach oferty BMW Comfort Lease dostępna jest również pełna gama produktów ubezpieczeniowych – dodaje Andrzej Jakubowski, Marketing Manager w BMW Financial Services.

Źródło: BMW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *